Masaż Balijski Looking for a beauty

Masaż i medycyna balijska mają swój początek na egzotycznej wyspie Bali – to jedna z wielu wysp wchodzących w skład Republiki Indonezji w południowo wschodniej Azji.
Masaż balijski jest jedną z wielu starożytnych technik tradycyjnego masażu indonezyjskiego, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie, jako metoda leczenia w wielu dolegliwościach. Widać w nim naleciałości innych starożytnych technik np.chińskiej akupresury, hinduskiej ajuwerdy, refleksologii aromaterapii (zapach jest tu bardzo ważnym bodźcem, działa nie tylko terapeutycznie, ale również pobudza pamięć, wspomnienia, skojarzenia).
Podobnie jak większość wschodnich sztuk pracy z ciałem, także masaż balijski dąży do zrównoważenia krążenia energii w organizmie i osiągnięcia pełnego stanu rozluźnienia zarówno ciała, jak i umysłu.
Według balijskich przekonań, swobodny przepływ krwi i tlenu przez organizm warunkuje osiągnięcie stanu rozluźnienia i równowagę energetyczną w organizmie. Występują w nim zarówno ruchy płynne, długie, głaszczące w celu tonizowania i harmonizowania ciała i umysłu.
Ruchy głębokie, ugniatania, uciski, rozcierania w celu rozluźnienia napiętych mięśni. Dodatkowo wykorzystuje się pozycje z jogi do rozciągania przykurczonych tkanek, mięśni, zwiększenia ruchomości stawów. Silnymi uciskami stymuluje się punkty energetyczne odblokowując przepływ energii, stymuluje się naturalny proces leczenia. 
Wszystko to od teraz możecie przeżyć i poczuć w centrum Gliwic !  Nasz salon masażu tajskiego i balijskiego Gliwice zatrudnia również najprawdziwsze terapeutki z Bali. Powoduje to, że Gliwice są jednym z niewielu miejsc na mapie Polski, gdzie można bez potrzeby wyjazdu do Indonezji poczuć zbawienny wpływ jednego z najstarszych w swej tradycji masażu.