masaż klasyczny gliwice

Tajski Masaż Klasyczny Masaż Klasyczny

Tajski masaż klasyczny

Niegdyś masaż tajski przeznaczony był wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dziś masaż tajski to jeden z popularniejszych masaży orientalnych w Polsce. Masaż tajski polega na rytmicznym uciskaniu konkretnych punktów na ciele podczas stretchingu. Wierzy się, że dzięki uciskaniu właściwych punktów, osoba masowana pozbywa się stresu, napięcia oraz bólu.
Masowana osoba jest ubrana w luźne, wygodne ubranie i leży na specjalnym materacu o umiarkowanej giętkości. Masażysta podczas wykonywania masażu bardzo intensywnie pracuje swoim ciałem, używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion, a także stóp. Przez cały czas trwania masażu jesteśmy rozciągani we wszystkich możliwych kierunkach, tak naprawdę można powiedzieć, że jest to masaż przez rozciąganie i stąd właśnie często jest potocznie nazywany jogą dla leniwych. 
Skorzystaj z niezwykłego klasycznego masażu tajskiego, który liczy sobie 2500 lat i jest połączeniem najlepszych technik. Jest to też idealny prezent dla wszystkich osób pragnących choć przez chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dodatkowo, jest to doskonała okazja pozbyć się bólu oraz stresu, ponieważ pomimo, iż zabieg jest bardzo intensywny, to przynosi ulgę spiętym mięśniom.

Jeśli uważasz, że może to być masaż dla Ciebie zapraszamy- Gliwice salon masażu tajskiego Khai Thai.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko masaż tajski klasyczny

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem innych masaży, a wśród nich fizjoterapia, masaż lomi lomi, masaż relaksacyjny.