Dlaczego właśnie teraz możesz skorzystać z masażu tajskiego w najlepszym wydaniu?

Masażu na poziomie najlepszych salonów masażu w Europie? A przy okazji skorzystasz z wyjątkowej okazji!

Ale od początku…

Dosłownie kilka dni temu z Azji przyleciały do nas nowe masażystki, powiększając nasz zespół. Dziewczyny zawodowo wykonują masaż tajski, ale dla nas to za mało. Żeby mieć pewność, że Twój masaż będzie wyjątkowy, dodatkowo wysłaliśmy je na szkolenie. I to nie byle jakie.
PS. Na szkolenie wysłaliśmy cały zespół, nie tylko nowe osoby.

Szkolenie na światowym poziomie

Tematykę masażu tajskiego nasze masażystki doskonaliły pod okiem Satomi Prakhong Ueda, niesamowicie doświadczonej i uznanej trenerki prosto z Tajlandii.
Co czyni ją tak wyjątkową? Ano to, że przez kilka lat wykładała masaż tajski nawet na uniwersytecie medycznym w Japonii! Odznaczona wieloma nagrodami w Azji – w tym najlepszego terapeuty 2019!

Czy chcesz poczuć naprawdę głęboki relaks?

Szkolenie to ogrom doświadczenia i umiejętności dla naszych masażystek, a dla Ciebie wyjątkowa okazja.
Trening zakończył się 19 lipca i już teraz możesz spotkać nowe masażystki w salonie KhaiThai. Ich świeżo zdobyta wiedza sprawi, że Twój masaż tajski będzie niesamowity.

PS. Byliśmy na szkoleniu, Satomi nie oszczędzała naszych masażystek i efekty tego możesz poczuć i się zachwycić. Gwarantujemy!

Musimy się do czegoś przyznać…

Jak wiadomo trening, czyni mistrza. Ogromnie zależy nam, żeby nasze dziewczyny intensywnie utrwalały teraz swoje umiejętności. Również dlatego zapraszamy Cię właśnie na masaż tajski, ale… szkolenie na takim poziomie to wyjątkowe wydarzenie. Wydarzenie, które chcemy świętować razem z Tobą.

 

Dlatego mamy dla Ciebie prezent. Do każdego masażu tajskiego zrealizowanego do piątku (29 lipca) dodajemy voucher na kolejny taki masaż z rabatem aż 50%.
Szczerze mówiąc, do Twojego masażu sporo dopłacimy…, ale trudno, TY będziesz zachwycony/a! A o to właśnie chodzi w świętowaniu.

To co, chcesz poznać nasze nowe masażystki i skorzystać z masażu na najwyższym poziomie?

PS. Przeprowadziliśmy szkolenie z jedną z najlepszych trenerek, żeby zagwarantować Ci znacznie więcej niż „zwykły masaż tajski”. W tym tygodniu możesz zyskać podwójnie: poczuć niesamowity relaks masażu na najwyższym poziomie i odebrać voucher na kolejny taki masaż za połowę wartości. Skorzystasz?