Tajski Masaż Stóp i Nóg Looking for a beauty

Tajski masaż nóg. Salon masażu tajskiego i balijskiego Gliwice, Śląsk
Leczniczy masaż liczący już ponad 2500 lat, stanowi połączenie akupresury, ajurwedy i jogi, stąd  potocznie nazywany jest jogą dla leniwych. Usuwa napięcia z mięśni i stawów jednocześnie wzmacniając je, w efekcie czego poprawia ich elastyczność i uwalnia od bólu . Pobudza układ krwionośny i limfatyczny, jest wspaniałą odpowiedzią dla ciężkich, zmęczonych nóg, niweluje przykurcze i sztywność.
Rytmiczne naciski i rozciąganie dolnych partii ciała, a także masaż pośladków, stóp czy łydek wprowadzają w stan głębokiego odprężenia. Ciało otwiera się i uwalnia z napięcia, energia płynie łatwiej.
W Gliwicach w naszym salonie masażu tajskiego i balijskiego Khai Thai najlepsze terapeutki zadbają o to żeby w bezpieczny a zarazem najbardziej efektywny sposób pomóc Waszemu ciału. Pamiętajmy, że to właśnie nogi są jednymi z najbardziej obciążonych części naszego ciała, a co za tym idzie to one potrzebują największej uwagi z naszej strony. Jeśli czujecie,że potrzebujecie takiego masażu i jest to coś dla Was zapraszamy.  Gliwice, salon masażu tajskiego Khai Thai.